اپلیکیشن یاغیان کهکشان ها در rcon Starlse Wars Rebe.

اپلیکیشن یاغیان کهکشان ها ۹۴٫

باورش مشکل است اما جنگ ستارگان، میراث باشکوه جورج لوکاس، ۳۸ سالگی خود را گذرانده و هنوز هم با قدرت تمام در دنیای سرگرمی می تازد.

Recon، جدیدترین بازی اقتباسی از دنیای بی انتهای جنگ ستارگان است که برای تلفن های هوشمند و پی سی عرضه شده و آمده تا دوباره گیمرها را به قلب نبردهای کهکشان ها ببرد.

یاغیان کهکشان ها در Star Wars Rebels: Recon

بازی جدید توسط استودیوی دیزنی و از روی انیمه ای با همین نام ساخته شده، و سبک پلتفرمر را مبنای گیم پلی قرار داده است. مراحل بازی فراوانند، هر چند در نسخه رایگان تنها چهار مرحله را می توان تجربه کرد و برای باز کردن باقی مراحل، باید هزینه شان را به صورت درون برنامه ای پرداخت نمود.

3510bc1a-95fa-4676-86fe-ac1c66693213

اِزرا بریجر، قهرمان شما در بازیست که به مبارزه با امپراتوری کهکشان برخاسته و در این راه از هر وسیله ای برای نابودی دشمنان استفاده می کند؛ از شمشیرهای نورانی معروف جنگ ستارگان گرفته تا روبات های دوپای عظیم الجثه با تفنگ های لیزری.

کاراکتر شما در بازی هم قابل شخصی سازی است و به انواع سلاح و لباس می توانید او را مجهز کنید. مراحل بازی هم تقریبا طولانی و کمی مشکلند، خصوصا باس فایت های آخر مرحله که رد کردنشان فقط و فقط یک گیمر حرفه ای را می طلبد.

در گوشه و کنار محیط، آیتم های وسوسه برانگیزی مثل لباس های Stormtrooper مخفی شده اند که کشف آنها در مراحل بازی از جمله کارهای فرعی شماست.

Star Wars Rebels: Recon با گرافیکی زیبا و یک گیم پلی درگیرکننده به صورت رایگان برای کلیه پلتفرم های موبایل و ویندوز عرضه شده و یکی از بازی های خوبی است که در تعطیلات نوروزی می توانید به سراغش بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.