جعبه ابزار: اپلیکیشن های برگزیده برای گرفتن و ویرایش عکس های سلفی.

تازه های اپلیکیشن در جعبه ابزار لاین فور جویس پلاس.

جعبه ابزار: اپلیکیشن های برگزیده برای گرفتن و ویرایش عکس های سلفی

سابقا برای انداختن یک عکس دسته جمعی، معمولا یک نفر مسئولیت عکاسی را بر عهده می گرفت؛ یا خودش داخل کادر نمی شد یا اینکه دوربین را روی پایه تنظیم می کرد و به جمع افراد حاضر در عکس می پیوست.

اما به خود که آمدیم، دور و اطرافمان پر شد از آدم هایی که بدون نیاز به فرد دیگر، موبایل هایشان را روی یک میله سوار می کردند و از خودشان به اصطلاح سلفی می گرفتند. این چنین شد که عکس های خودنگاره در زمانی کوتاه، به چنان محبوبیتی رسید که باید آن را جز پدیده های اجتماعی بنامیم.

با این استقبال بی نظیر از سلفی ها، طبیعی است که اپلیکیشن هایی برای ثبت بهتر این دست از تصاویر هم پا به عرصه ظهور بگذارند. در جعبه ابزار این هفته به معرفی چند مورد از کاربردی ترین ها در همین زمینه خواهیم پرداخت.

RetroSelfie

Retro Selfie 1

همیشه تصاویر سلفی باب میل ما نیستند؛ یا کادرشان کج می شود، یا رنگ هایشان بی روح است و یا به چشم بیننده خیلی کسل کننده می آیند. RetroSelfie اپلیکیشن عکاسی و همچنین ویرایش تصویری است که سلفی ها را به بهترین شکل ممکن آراسته می کند.

انواع افکت (به طور مثال افکت عکس های قدیمی)، فریم با اشکال گوناگون، فوکوس خودکار هنگام عکاسی، افزایش کیفیت تصویر، برش و تغییر سایز و چرخاندن عکس و اضافه کردن دست نوشته و متن به تصویر از امکانات رترو سلفی محسوب می شوند.

سلفی تان خیلی بی روح و غمگین شده؟ با استیکرهای خنده دار (مثل کلاه و بینی و عینک های عجیب و غریب) می توانید کمی به نمک تصاویر بیفزایید. برای زیباتر نشان دادن چهره نیز چندین ابزار برای روتوش و روشن کردن پوست در رترو سلفی در نظر گرفته شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.