سونی کمپین های تبلیغاتی تازه ای برای موبایل های Xperia Z3 و Z3 Compact اغاز میکند؟

ایجاد کمپین های جدید تبلیغاتی سونی برای موبایل ها.

سونی کمپین تبلیغاتی تازه ای را برای موبایل های Xperia Z3 و Z3 Compact آغاز می کند

واحد موبایل سونی این روزها اوضاع خوبی ندارد، با این همه، به نظر می رسد که این شرکت ژاپنی به این زودی ها تصمیمی برای تعطیلی واحد یاد شده ندارد.

شایعات اخیر در مورد فروش یا تعطیلی واحد مذکور اما، سونی را بر آن داشته تا در یک اقدام جسورانه کمپین تبلیغاتی تازه ای را برای تلفن های هوشمند Xperia Z3 و Z3 Compact که در سپتامبر گذشته توسط این شرکت رونمایی شدند، به راه بیاندازد.

براساس گفته کاترین چری مدیر بازاریابی این شرکت در انگلستان، ایرلند و Benelux کمپین تبلیغاتی تازه سونی در رسانه های مختلفی از قبیل شبکه های تلویزیونی، بیلبورد و فضای دیجیتال دنبال خواهد شد.

ناگفته نماند که بودجه صرف شده برای راه اندازی این کمپین برابر با هزینه ایست که سونی سال گذشته برای رونمایی از این دو تلفن همراه صرف کرده بود.

کمی قبل هم سایت Business Insider به نقل از چری نوشته بود که سونی موبایل هنوز هم میدان مبارزه را ترک نکرده و این بخش همچنان «رشدی سودآور» دارد.

کمپین تبلیغاتی جدید سونی توسط Adam&EveDDB کلید خورد و رسما از روز قبل در گوشه و کنار دنیا آغاز شد. در تیزر تبلیغاتی تازه ای که از سوی شرکت مذکور منتشر گشته است تأکید روی نقاط قوت Xperia Z3 و Z3 Compact قرار دارد که از آن جمله می توان به عمر بهتر باتری، عملکرد خوب دوربین در نور کم، استاندارد IP67 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و توانمندی های Remote Play پلی استیشن اشاره نمود.

جالب است بدانید که این نقاط قوت به روشنی در تبلیغات تازه سونی به تصویر کشیده نشده اند و در عوض تحت عنوان قدرت های فرا انسانی از آنها یاد شده که به لطف دو تلفن هوشمند مورد بحث امکان پذیر گشته اند.

در این تبلیغات جملاتی از این قبیل شنیده می شود: «من می توانم در تاریکی ببینم» یا «من می توانم تا چندین روز بیدار بمانم».

فیلم

کمپانی سونی با راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی گسترده برای دو محصول یاد شده می تواند این پیام را به مخاطبانش القا کند که فعلا برنامه ای برای رونمایی از Xperia Z4 ندارد، این در حالی است که شایعات قبلی حکایت از آن داشت که پرچمدار آتی این کمپانی در تابستان سال جاری رونمایی خواهد شد.

مدیر بازاریابی این شرکت هم اعلام کرده بود که Xperia Z3 به پر فروش ترین تلفن هوشمند سونی بدل خواهد شد هرچند که این رقم تأثیری بر جایگاه آن در بازارهای جهانی ندارد چراکه سهم کمپانی مذکور در سطح دنیا از ۲ درصد فراتر نمی رود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.