معرفی اپلیکیشن Android for Work در پلی استور.

اپلیکیشن جدیدی از گوگل به نام : Android for Work.

Android for Work به پلی استور آمد

اپلیکیشنی که برای استفاده آسان از یک گجت در خانه و محل کار طراحی شده است.

در همان زمان اعلام شد که گوگل در این پروژه تنها نیست و با کمپانی های دیگری در راه اندازی Android for Work همکاری می کند. پس از گذشت حدودا دو ماه، بالاخره Android for Work در پلی استور منتشر شد و در اختیار کاربران اندروید قرار گرفت.

Android for Work کاربر را قادر می سازد تا دو نسخه از یک اپلیکیشن را، بدون تداخل اطلاعات و به صورت کاملا مجزا روی یک گجت اجرا کند. این قابلیت باعث شده تا کاربران بتوانند بدون نگرانی بابت اختلاط اطلاعات کاری با موارد شخصی، آنها را روی یک دستگاه به همراه داشته باشند.

اطلاعات کاری در این اپ نیز توسط سیستم امنیتی SELinux. محافظت می شوند. از جمله قابلیت های دیگر Android for Work می توان به مدیریت مخاطبین کاری، رویدادهای کاری تقویم و مجموعه ای از ابزارهای مناسب برای محیط کار اشاره نمود.

Android-for-Work-app-710x421

در حال حاضر گوگل با کمپانی هایی همچون سیسکو، بلک‌بری، موتورولا، سامسونگ، باکس و بسیاری دیگر برای گسترش ابزارهای کاری خود متحد شده است. اما اگر شما صاحب شرکتی هستید، باید تمامی مراحل ثبت نام را پیش از استفاده از Android for Work برای شرکتتان طی کنید.

با وجود تلاش رقبایی همچون سامسونگ، بلک‌بری و مایکروسافت برای یافتن جایگاه بهتر در پلتفرم اندروید، به نظر می رسد که گوگل به مرور زمان سرویس جدید خود را به روز رسانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.