معرفی اپلیکیشن Automatic Call Recorder برای ضبط مکالمات تلفنی در اندروید.

اپلیکیشن Automatic Call Recorder.

معرفی Automatic Call Recorder؛ اپلیکیشنی برای ضبط مکالمات تلفنی در اندروید

صحبت هایی که در بعضی از مکالمات تلفنی رد و بدل می کنیم، اهمیت فراوانی برایمان دارند. بنابراین ضبط این مکالمات می تواند راه مناسب تری نسبت به یادداشت برداری هنگام صحبت کردن محسوب شود.

اغلب موبایل های اندرویدی از امکان ضبط مکالمات به طور پیش فرض بی بهره اند؛ بنابراین ناچاریم که برای این کار به اپلیکیشن ها مراجعه کنیم. Automatic Call Recorder یکی از کاربردی ترین آنهاست.

Automatic Call Recorder کلیه مکالمات شما را به طور خودکار ضبط و ذخیره می کند و بسته به کیفیت مورد نظر، امکان ضبط مکالمه با فرمت های ۳GP، AMR و WAV برایتان در نظر گرفته شده.

ACR 2

هر چه کیفیت ضبط را بالاتر در نظر بگیرید، حجم فایل ضبط شده بیشتر می شود و طبعا مسأله فضای اشغالی فایل ها اهمیت بالاتری پیدا می کند.

خوشبختانه این اپ به غیر از ذخیره مکالمات در حافظه موبایل، می تواند آنها را مستقیما در فضاهای ابری گوگل درایو یا دراپ‌باکس آپلود کند. بنابراین با این قابلیت طلایی، به هیچ وجه به مسأله کمبود فضا برخورد نخواهید کرد.

گفتیم که ضبط مکالمات در این اپ به صورت خودکار صورت می پذیرد. با این وجود، غیر فعال کردن ضبط خودکار هم به دستان خودتان سپرده شده. حتی می توانید در تنظیمات اپلیکیشن، ضبط مکالمات را به افراد مشخصی محدود کرده یا این کار را برای تماس فرد مشخصی ممنوع نمایید.

افزودن متن به فایل مکالمه ضبط شده نیز از دیگر قابلیت های Automatic Call Recorder محسوب می شوند. این اپلیکیشن بسیار کاربردی را می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.