معرفی اپلیکیشن Folder Lock؛ محافظ قدرتمند حریم خصوصی شما

همه ما فایل هایی در گجت های هوشمندمان داریم که اصلا دوست نداریم به دست دیگران بیفتند؛ عکس ها و ویدئوهای خصوصی، اسناد مهم، رمزهای بانکی و حتی فایل های صوتی می توانند جزء این اطلاعات مهم و حیاتی باشند.

می دانید که نگهداری از این فایل ها در گجت های دائما متصل به اینترنت، آن هم بدون در نظر گرفتن تدابیر امنیتی کار عاقلانه ای نیست. پس اگر فایل خصوصی مهمی در موبایل یا تبلت تان دارید، بی برو برگرد باید از یک اپلیکیشن محافظ فایل خوب و ایمن استفاده کنید، و پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن Folder Lock است.

unnamed-800x450

Folder Lock تمام مشخصه های یک محافظ فایل ایده آل را داراست؛ هم رایگان است و هم در تمام پلتفرم های موبایل و دسکتاپ می توانید به آن دسترسی داشته باشید و نکته عالی اینکه فایل ها را میان پلتفرم های مختلف همگام سازی هم می کند.

یکی از مسائلی که ممکن است کاربران را برای نصب اپلیکیشن های این چنینی منصرف کند،‌ اتصال آنها به اینترنت است. خوشبختانه Folder Lock برای انجام بخش اعظم وظایفش هیچ احتیاجی به اینترنت ندارد، بنابراین به طور کاملا آفلاین می توانید در آن از فایل های شخصی تان محافظت کنید.

عکس و ویدئوی خصوصی دارید؟ نمی خواهید فایل های ورد و اکسل محل کارتان به دست کسی بیفتد؟ نگران لو رفتن رمز عابر بانک تان هستید؟ Folder Lock با یک الگوریتم رمزنگاری قدرتمند تمامی آنها را از چشم هکرها و افراد سودجو محفوظ نگه می دارد. به غیر از مواردی که گفتیم فایل های صوتی (موزیک و Voice Memo ها)، یادداشت ها و حتی مخاطبین را هم به فهرست فایل های محافظت شونده توسط این اپلیکیشن بیفزایید.

Folder Lock 2

 

برای ورود به Folder Lock و دسترسی به فایل های قفل و مخفی شده از سیستم عامل می توانید سه شیوه در نظر بگیرید: یک پین کد چهار رقمی، رمز عبور کامل یا پترن. حتی اگر خواهان تدابیر امنیتی قدرتمندتری هستید، می توانید آیکن اپلیکیشن را از منوی اپلیکیشن ها هم مخفی کنید.

Folder Lock حتی می تواند از افرادی که با در دست گرفتن موبایل شما قصد ورود به حریم خصوصی تان دارند عکس هم بگیرد تا دور و اطرافی های خود را بهتر بشناسید! امکان ساخت یک اکانت فیک برای گمراه کردن هکرها هم یکی دیگر از تدابیر امنیتی فوق العاده Folder Lock است تا با آن دیگر خیال تان بابت لو رفتن محتوای خصوصی راحت باشد.

Folder Lock را می توانید به رایگان در کلیه پلتفرم های موبایل و پی سی تجربه کنید. البته اپلیکیشن برای افرادی که خواهان تدابیر امنیتی بیشتری هستند داری یک نسخه پولی هم هست. اما خوشبختانه برای کاربر معمولی استفاده از همان نسخه رایگان Folder Lock کفایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.