معرفی Infinit: اپلیکیشنی برای تبادل سریع فایل های حجیم در پلتفرم های مختلف؟

معرفی اپلیکیشن Infinit.

معرفی Infinit؛ اپلیکیشنی برای تبادل سریع فایل های حجیم بین پلتفرم های مختلف

برای انتقال فایل های حجیم، عاقلانه است که به جای استفاده از تکنولوژی های قدیمی، از روش های جدید و پرسرعت استفاده کنیم. Infinit اپلیکیشنی است که با آن می توان به صورت پوینت تو پوینت، عکس، ویدئو، موزیک و اسناد را با حجمی نامحدود به سرعت در میان پلتفرم های مختلف منتقل نمود.

با ورود به اینفینیت، نخستین کار ساخت یک حساب کاربریست؛ سپس باید وارد بخش انتخاب فایل از محیط گالری شوید. هر تعداد فایل را می توانید در این بخش برگزینید و سپس، آن را به سایر دستگاه ها بفرستید. اما اینفینیت چه تفاوتی با سایر اپلیکیشن های ارسال فایل دارد؟

نخستین تفاوت، تبادل بسیار سریع اطلاعات بین چند پلتفرم است. فایلی با حجم ۲ گیگابایت در اینفینیت می تواند در زمانی کمتر از ده دقیقه، بین پلتفرم های اندروید، iOS، مک و ویندوز مبادله شود.

Infinit 2

به غیر از این، فایل های مورد نظر را می توان به کسی که از اینفینیت استفاده نمی کند هم فرستاد. بدین صورت که شما محتوایی را در این اپلیکیشن آپلود کرده و لینک دانلود آن را به صورت پیامک به مخاطبین تلفن خود ارسال می کنید.

در این پیامک، فایل ارسالی به صورت لینک کوتاه و به همراه مشخصاتی مثل فرمت و حجم فایل و همچنین کد دسترسی برای مخاطب ارسال می شود. سپس وی می تواند با نصب اپلیکیشن یا به صورت مستقیم آن را دانلود کند.

بزرگترین مزایای اینفینیت مالتی پلتفرم بودن و ارتباط امنی است که بین دو دستگاه با سیستم های عامل مختلف برقرار می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.