معرفی Iris: اپلیکیشنی برای استفاده آسان از موبایل هنگام راه رفتن؟

 Iris اپلیکیشنی برای استفاده آسان از موبایل هنگام راه رفتن

اصولا راه رفتن در خیابان و مکان های پر تردد، در حالی که مشغول کار با موبایل باشید به هیچ وجه کار عاقلانه ای نیست؛ چرا که هر آن احتمال دارد به علت نداشتن دید به روبرو با فردی برخورد کنید، داخل چاله ای بیفتید یا در بدترین حالت اتومبیلی به شما بزند.

توسعه دهندگان Iris، برای کاهش خطرات ناشی از این کار اپلیکیشنی طراحی کرده اند تا هنگام ارسال پیامک و هر کار دیگر قادر باشید جلوی خود را به سادگی ببینید.

معرفی Iris؛ اپلیکیشنی برای استفاده آسان از موبایل هنگام راه رفتن

Iris با مکانیزمی بسیار ساده، کاری می کند تا احتمال وقوع حادثه تقریبا به صفر برسد. با نصب این اپ، دوربین موبایل فعال شده و تصویرش در پس زمینه در حالت نیمه شفاف به نمایش در می آید. حالا اگر قصد قدم زنی در خیابان را داشته باشید، می توانید با مشاهده تصویر دوربین در پس زمینه هم پیامک بزنید یا حتی بدون خطر برخورد ۲۰۴۸ بازی کنید.

Iris 1

تنظیمات Iris پس از فعالسازی، در نوار نوتیفیکیشن های اندروید مستقر می شود و در نسخه رایگان اپ قادرید با سوایپ صفحه به پایین، میزان شفافیت را از صفر تا صد درصد تغییر دهید. با این وجود، برای استفاده از دو گزینه دیگر (فیلترها و حالت Pop-Out دوربین) باید نسخه Pro اپلیکیشن را از گوگل پلی خریداری کنید.

فیلترهای Iris به نوبه خود جالبند و بعضی هایشان مثل حالت شب و حالت Solar می توانند در شرایط نوری مختلف، دید بهتری برای شما فراهم کنند. پیش از استفاده از Iris، باید توجه داشته باشید که این اپلیکیشن برای مصارف کوتاه مدت طراحی شده و نباید استفاده از آن به یک عادت تبدیل شود.

اولا مصرف باتری آن تقریبا بالاست و ثانیا هیچ چیز دیگری نمی تواند در پیشگیری از حوادث، دقیق تر و هشیارتر از چشمان شما ظاهر شود. با این حال، بد نیست که Iris را برای مواقع ضروری در گجت خود به همراه داشته باشید، شاید این اپ روزی توانست جان شما را از خطری مرگبار نجات دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.