معرفی MyHeritage: اپلیکیشنی برای ساخت شجره نامه خانوادگی

معرفی MyHeritage برای ساخت شجره نامه خانوادگی جدید.

معرفی MyHeritage؛ اپلیکیشنی برای ساخت شجره نامه های خانوادگی

از قدیم الایام در میان بعضی خانواده ها مرسوم بوده که بزرگ خاندان، تک تک اعضای خانواده (از اجداد گرفته تا آخرین نوه ها و نتیجه ها) را روی یک کاغذ بزرگ می نوشته و نسبت ها را در آن مشخص می نموده که به این فهرست اصطلاحا شجره نامه یا تبارنامه می گفتند.

عصر تکنولوژی شجره نامه ها را هم دیجیتالی کرده. شجره نامه های ساده و کاغذی دیروز، با اپلیکیشن MyHeritage به شکل یک فهرست پویا و مصور درآمده اند تا ساخت شان ساده تر و لذت بخش تر از گذشته گردد.

اورکردنی نیست، اما تا این لحظه بیش از ۲۸ میلیون شجره نامه خانوادگی با MyHeritage ساخته شده و اطلاعات حدودا ۱٫۷ میلیارد نفر را در آنها خواهید یافت. بنابراین اگر نام خودتان را در شجره نامه های این اپلیکیشن یافتید، تعجب نکنید.

unnamed (1)

با MyHeritage (چه وبسایت و چه اپلیکیشن) قادرید شجره نامه خانوادگی خود را تشکیل دهید، از عکس های قدیمی و جدید خانوادگی آلبوم بسازید و در دیتابیس عظیم آن از اسناد تاریخی، به دنبال اجداد و وابستگان خود بگردید.

ساخت شجره نامه با وارد نمودن نام والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها آغاز می شود و سپس می توانید با افزودن اعضای جدید، تعیین نسبت ها، گذاشتن عکس و اطلاعاتی از قبیل محل و تاریخ تولد هر یک از افراد آن را گسترش دهید.

جالب ترین بخش اپلیکیشن، منوی Research آن است که در آن می توانید اعضای خانواده خود را از میان اسناد تاریخی و روزنامه ها و مجلات قدیمی بیابید. ایرانی های زیادی در MyHeritage عضوند، از این رو با وارد نمودن اطلاعات صحیح شاید به نتیجه دلخواه خود برسید.

با داشتن یک حساب کاربری در MyHeritage، از هر دستگاه و مرورگری نیز می توانید به شجره نامه خانوادگی خود دسترسی داشته باشید. MyHeritage برای سیستم های عامل اندروید.

 

یک دیدگاه در “معرفی MyHeritage: اپلیکیشنی برای ساخت شجره نامه خانوادگی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.